לדבר אל הקיר

מודולריות, התקנה קלה וחיסכון משמעותי בשטח הם היתרונות המרכזיים הנעוצים בהתקנת קיר ירוק, כפי שמציעה החברה המשפחתית וינאה גרין. בימים שבהם מחיר מ"ר בדירה תל אביבית רק הולך ומאמיר, תליית עציצים על הקיר מצטיירת כאופציה השפויה עבור מי שחפץ בסביבת מחיה מלבלבת.

הפתרון שמציעה החברה הוא פשוט על סף הגאוני: מערכות של מכלי פלסטיק המורכבים על מסגרות במידות שונות ונתלים על הקיר. הודות לחיבורים המתוחכמים בין המכלים, ההשקיה מתבצעת במוקד אחד בלבד שממנו זורמים המים לכל יתר הצמחים. "זה לא מסובך יותר מתליית מדף של איקאה", מבטיח אסף ברקי, בעל החברה. גם המחיר אינו מאיים – מערכת בגודל בינוני של 16 עציצים עולה 360 ש"ח. עבור מי שאינו סובל ממחסור במטראז', מציעה החברה מערכות בגדלים שונים שניתן להניח על הרצפה.

קרא עוד . . .

דוגמה נוספת לפעילות הפרויקט, שנבחר כתוכנית המובילה בעולם מתוך 1,160 תכניות של ארגון הרוטרי הקיימות בעולם, הייתה כאשר שתי קבוצות תלמידים מבתי הספר "משעב" שבגליל ו"רגבים" שבבאר-טוביה, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת "וינאה גרין", המייצרת פתרונות לגינון אורבני. במסגרת ההסכם, תשתמש החברה במחקרים של התלמידים ואלו יקבלו את מוצריה לניסויים שונים.

וינאה גרין עם מערכות גינון אורבאני

וינאה גרין הוקמה על פי חזון המביא את הגינה השכונתית לתוך הדירה הפרטית שלנו. מי מאתנו לא חלם על גינת ירק בחצר? אבל רק מעטים יכולים לממש חלום זה. רובנו גרים בבתי קומות והחלום על גינה פרטית נראה רחוק מתמיד.

חטיבת הפיתוח של וינאה גרין ממשה את חזונה ופיתחה שורה של פתרונות המאפשרים לכל אחד מאתנו להגשים את החלום של גינה ללא חצר. בין הפתרונות שלנו ניתן למצוא את "הקירות החיים"(קירות ירוקים): סדרה של מוצרים מודולריים שאותם ניתן לקבע לקירות הפנימיים או החיצוניים של ביתך ובכך להפוך את הקיר הלבן והקר לגינת ירק שופעת ומלאת חיים.

המודולריות של המוצרים נותנת אפשרות של גמישות בין גינת תבלינים קטנה ועד לגן פורח ועשיר המכסה את כל קירות הבית. כך אנו זוכים גם בערך מוסף: הצמחים סופחים אליהם פחמן דו חמצני ופולטים חמצן, מה שתורם להרגשה רעננה בבית. כמו כן וינאה גרין נותנת פתרונות לבתים פרטיים, אולמות אירועים, מבואות של משרדים ועוד.

הפיתוחים של וינאה גרין מקלים את הטיפול בצמחיה ובעצם הופכים כל אחד מאתנו לאדריכל נופים מצליח.

למה לבחור בוינאה?  מכניסה חיים לכל מקום, מוסיפה צבע, מודולארית וניתנת לשינויים, תחזוקה קלה, החלפת עציצים מהירה לשינוי דפוס הקישוט, וינאה ידידותית לסביבה, משפרת את הבידוד התרמי, תורמת לשיפור איכות האוויר ומפחיתה רעשים סביבתיים.

קרא עוד . . .

חברת וינאה גרין מביאה את הירוק לביתכם, עם מגוון מערכות מודולריות לעיצוב מדהים בתוך הבית ומחוצה לו. ההתקנה פשוטה, התחזוקה היא חוויה, והתוצאה – תענוג ירוק ומלבלב.

וינאה גרין הוקמה על פי חזון המביא את הגינה השכונתית לתוך הדירה הפרטית שלנו. מי מאתנו לא חלם על גינת ירק בחצר? אבל רק מעטים יכולים לממש חלום זה. רובנו גרים בבתי קומות והחלום על גינה פרטית נראה רחוק מתמיד. לא עוד! וינאה גרין מעניקה פתרונות לבתים פרטיים, אולמות אירועים, מבואות של משרדים ועוד. החברה מציעה גם סדרת מוצרים מודולריים שאותם ניתן לקבע בשבילי כניסה לבתים, מרפסות, גגות, ועל כל משטח אנכי אחר.

קרא עוד . . .

פתח צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום
אפשר לעזור?
דילוג לתוכן